Gwarancja

Ogromne doświadczenie japońskich inżynierów i precyzja wykonania gwarantują niezawodność i żywotność samochodów ISUZU D-MAX. Pewność, że oferowane pick-up’y są produktem wysokiej jakości pozwoliła na wprowadzenie przez ISUZU Automotive Polska najdłuższej gwarancji w segmencie. Dzięki temu D-MAX pierwszej generacji został pierwszym samochodem tego typu z tak długą ochroną producenta. Wraz z pakietem assistance okres gwarancji wynosi 5 lat lub 150 000 kilometrów.

Przedłużona gwarancja do 5 lat lub 150 000 km stanowi kontynuacje ochrony fabrycznej, która trwa 3 lata z limitem wynoszącym 100 000 kilometrów. Oferując Państwu przedłużoną gwarancję staliśmy się pionierem na polskim rynku pick-up’ów, gdzie ochrona gwarancyjna wynosi zazwyczaj 3 lata na podzespoły mechaniczne. ISUZU Automotive Polska tym samym potwierdziło niezawodność samochodów D-MAX, co zyskało uznanie wielu klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Pojazdami objętymi programem pięcioletniej gwarancji są samochody nowe, zakupione i serwisowane w polskiej sieci dealerskiej ISUZU. Wyłączeniom podlegają pojazdy przebudowane na potrzeby eksploatacji w warunkach specjalistycznych. Naprawy gwarancyjne samochodów ISUZU są wykonywane w Autoryzowanych Serwisach ISUZU na terenie całego kraju.