Centrum likwidacji szkód

konstrukcja subaru 2W naszej blacharni – lakierni wykonujemy autoryzowane naprawy samochodów Kia, Subaru, Isuzu oraz Volvo. Na lubelskim rynku napraw powypadkowych działamy od 1998 roku. Posiadamy nowoczesne wyposażenie i wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników co pozwala na likwidację niemal wszystkich rodzajów szkód powypadkowych. Dodatkowo na Państwa potrzeby dysponujemy flotą nowych samochodów zastępczych.

subaru bezpieczenstwo 2Konstrukcje nadwozi nowych samochodów są zbudowane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz nowoczesnych stopów metali takich jak: aluminium, stopy magnezu, stal borowa, stale wielofazowe, kompozyty, polimery itp. W procesie usuwania uszkodzeń niezbędne jest posiadanie wiedzy co do rodzaju stosowanego materiału, jak również sposobów jego naprawy bądź łączenia. subaru bezpieczenstwoBezpośredni dostęp do technologii, wysokiej klasy sprzętu i zastosowanie oryginalnych podzespołów umożliwia nam na skuteczne wykonywanie napraw i zagwarantowanie bezpiecznego użytkowania pojazdów.  Prosimy pamiętać, że tylko naprawy wykonywane zgodnie z wytycznymi producentów pozwalają na odpowiednie zachowanie się pojazdu podczas ponownej kolizji. Zmniejsza to ryzyko odniesienia obrażeń bądź śmierci kierowcy i pasażerów.

sikkens mieszalnikW dobie zmieniających się trendów w technologii i kolorystyce powłok lakierowych nowoczesnych pojazdów, korzystamy z dwóch wiodących systemów mieszania lakierów: Sikkens oraz Spies Hecker.

Likwidujemy szkody we współpracy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi działającymi na polskim rynku. Jesteśmy zaangażowani w procesy tzw. samolikwidacji szkód (oględziny, dokumentacja, naprawa załatwiana kompleksowo u dealera) w towarzystwach: ALLIANZ, PZU, BENEFIA, GENERALI.Sikkens 1

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dział Napraw Blacharsko – Lakierniczych
Technotop Sp. z o.o.
Konopnica 164A
21-030 Motycz
Poniedziałek – Piątek: 8.00-18.00
Telefon: 81 748 87 44
Mobile: 501 523 278 / 501 523 297
e-mail: blacharnia@technotop.lublin.pl

logo sikkens

logo acoat

 

logo spies hecker

logo allianz logo benefia

 

logo generali