Finansowanie i Ubezpieczenia

Prowadzimy sprzedaż sprawdzonych polis ubezpieczeniowych i produktów finansowych wiodących instytucji. Współpraca z naszymi doradcami pozwoli dobrać optymalne dla Państwa rozwiązania zarówno dla samochodów nowych jak i używanych. Dzięki fachowej pomocy unikną Państwo problematycznych sytuacji w trakcie eksploatacji pojazdu, wynikających z wcześniej zawartej umowy ubezpieczenia bądź finansowania np.: naprawy w narzuconych warsztatach, alternatywne części zamienne, udziały własne, wysokie opłaty manipulacyjne itp.

Służymy pomocą i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Spokojna głowa z pakietem Kia…

Posiadaczy pojazdów Kia zapraszamy do skorzystania z dedykowanych pakietów ubezpieczeniowych. Usługa jest dostępna jedynie za pośrednictwem sieci dealerskiej Kia. Gwarantuje ona bezproblemową likwidację szkody w autoryzowanym serwisie, z użyciem oryginalnych podzespołów i z wykorzystaniem technologii producenta. W skład oferty wchodzi: AC, OC, NNW, Zielona Karta, Assistance, itd… Więcej informacji pod adresem

http://www.kia.com/pl/sprzedaz/kia-ubezpieczenia

Wymarzona Kia
w finansowaniu BGŻ BNP PARIBAS

Program finansowania samochodów marki Kia w banku BGŻ BNP PARIBAS to łatwy dostęp do szerokiej oferty produktów leasingowych oraz kredytowych najwyższej jakości. Gwarantuje on niskie oprocentowanie, elastyczność, szybką decyzję kredytową, minimum formalności. Informacje o programie:

https://www.kia.com/pl/sprzedaz/finansowanie-kia/

Dział handlowy Kia:
Tel: 81 7488888
Mobile: 501 523 341
sprzedaz.technotop@kiamotors.pl

Subaru + Warta
= Bezpieczeństwo

Od lat najkorzystniejsze warunki do ubezpieczenia pojazdów Subaru oferujemy we współpracy z TUiR WARTA S.A. Pakiety pozwalają na skorzystanie z szerokiego wachlarza świadczeń, assistance oraz samochodu zastępczego. Wieloletnia kooperacja zaowocowała wdrożeniem w czerwcu 2009 roku programu Bezpieczny Kierowca, dającego korzyści finansowe kierowcom, którzy poruszają się po drogach bezpiecznie, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

http://www.bezpiecznykierowca.info

Łatwa dostępność Subaru dzięki Santander Leasing

Oferujemy finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów marki Subaru za pomocą produktów Santander Bank oraz Santander Leasing. Wieloletnie doświadczenie na polskim rynku oraz wysoka jakość usług gwarantuje dostosowanie finansowania do Państwa potrzeb. Szczegóły u naszych doradców.

https://www.subaru.pl/finansowanie

Dział handlowy Subaru:
Tel: 81 7488714
Mobile: 501 523 415
salon@technotop.subaru.pl

ISUZU – z nami pewnie!

Klientom, którzy zdecydowali się na zakup samochodu Isuzu w naszym salonie oferujemy korzystne warunki ubezpieczenia oraz finansowania. Przy współpracy z najlepszymi firmami z branży F&I przygotujemy Państwu optymalną ofertę leasingu i ubezpieczenia na miejscu. Produkty sprzedawane przez naszych doradców są przystosowane do warunków autoryzowanej sieci serwisowej Isuzu.

Dział handlowy Isuzu:
Tel: 81 7488822
salon.isuzu@technotop.lublin.pl